Працівники для тепличних комбінатів у Фінляндії

Працівники тепличних комбінатів

Зазвичай робота на теплицях триває весь рік і не залежить від погодніх факторів та пори року. Кожна людина віком від 18 до 60 років маючи відмінне здоровя може працювати на всіх тепличних комбінатах які співпрацюють з нами. Ми не просимо від наших майбутніх робітників відмінне знання мови чи спеціальні навички праці в теплицях, маючи на увазі досвід. Все що потрібно це бажання працювати і по можливості не мати поганих звичок.

Набір на всі теплиці продовжується круглий рік, тобто не має значення хочете ви працювати чи на томатах чи розсаді у вас завжди є можливість туди потрапити. Документи для оформлення (кольорова копія першоі сторінки вашого біометричного закордонного паспорту, адреса прописки). 
Оплата і вартість (оплата може бути здійснена на рахунок або ж при зустрічі з одним із наших співробітників). 

Вартість (до 90 днів тобто 3 місяці від 300 євро, в цю смму входить вартість сезонного сертифікату від
міграційної служби Фінляндії, оплата за його виготовлення і страховка на весь період перебування від
першого дня вїзду до Фінляндії). 

Заробітна плата (середня заробітна плата на даний час в Фінляндії становить 9,15 за годину) На більшості теплицях 5 - 6 дневна робоча неділя. 

Також потрібно не забувати про відрахування податків від вашої заробітної плати, в середньому це
становить приблизно 8,15 відсотка, і плати за ваше проживання. Кожен із роботодавців уже має підготовлене житло для свої робітників яке знаходиться поблизу від місця роботи. Вартість проживання складає 120 євро. На місяць які відраховуються з вашої заробітної плати автоматично. По прибуттю на місце роботи для вас буде виготовленна банківська карта на яку ви будете отримувати заробітну плату.
В усіх місцях проживання є окрема кухня ванна та санвузел з пральною машиною, вай фай. Кімнати укомплектовані для комфортного проживання.

В більшості випадків все що вам потрібно з собою взяти в поіздку це одяг (специфіка одягу обговорюється
для кожного місця роботи окремо) і постільну білизну. 

Надішліть своє питання

Наш офіс в Києві на 7 поверсі ТЦ "Гулівер"

Відгуки наших клієнтів

Їжджу на заробітки до Фінляндії на збір овочів вже третій рік. Зі мною їхали ще 2 хлопця і 3 дівчини. Ми разом відпрацювали весь сезон, непогано заробили і здружилися. Тепер постійно їздимо разом. Працювали не тільки на зборі овочів. Так само і пололи грядки, збирали ягоди. Як на мене, так робота не складна. Зарплата залежить суто від того, як ти працюєш. Спасибі компанії Ofiss Tur.

 Михайло Колісниченко                        

Одеса

Я вчителька, шукала підробіток на літо. І тут подруга запропонувала поїхати до Фінляндії на сезонні роботи. Я погодилася: і зарплату обіцяли хорошу, і вдвох не так страшно. Працювала на зборі полуниці. За 2 місяці чистими в руки заробила 4600 євро. Умови для проживання нормальні. Окреме спасибі компанії Ofiss Tur.

Лариса Приходько                         

Київ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Компанія Ofiss Tur була заснована в 2017 році, як оператор на ринку міжнародного
рекрутингу, і вже стала лідером України в сфері пошуку кваліфікованих кадрів для
зарубіжних роботодавців у Фінляндії.

  • Київ, Спортивна площа, 1А Торговий Центр «Гулівер», 7-й поверх
  • +380976503261
  • liutenko09.ru@mail.ru

© Copyright 2021 Ofiss Tur
   Создание сайтов