Збір гороху у Фінляндії

Збір гороху у Фінляндії

Збір гороху розпочинається з початку липня і триває на протязі 1-2 місяців в залежності від погодніх умов та сорту культури. Кожна людина віком від 18 до 50 років маючи відмінне здоровя може працювати на всіх фермах по вирощуванню гороху які співпрацюють з нами.

Набір на збір гороху йде в парі з набором по збору полуниці так як зазвичай на фермах полуниці вирощують і горох.

Оплата і вартість (оплата може бути здійснена на рахунок або ж при зустрічі з одним із наших співробітників)

Вартість до 90 днів тобто 3 місяці від 300 євро, в цю сумму входить вартість сезонного сертифікату від міграційної служби Фінляндії, оплата за його виготовлення і страховка на весь період перебування від першого дня вїзду до Фінляндії.

Заробітна плата - на фермах з якими ми співпрацюємо, горох збирають на кілограми, вартість одного кілограма в середньому становить 1 євро за кілограм. В цьому виді діяльності не може бути фіксованого робочого часу, все залежить від погодніх умов та від врожаю. Маючи на увазі якщо йде дощ то ми не збираємо горох а чекаємо коли погода наладиться.

Також потрібно не забувати про відрахування податків від вашої заробітної плати, в середньому це становить приблизно 8,15 відсотка, і плати за ваше проживання і харчування. Кожен із роботодавців уже має підготовлене житло для свої робітників яке знаходиться поблизу від місця роботи. Продуктові набори по заздалегіть написаному вашою квартирою списку видаються один раз в два дні в повному обсязію. Вартість проживання складає 150 євро на місяць які відраховуються з вашої заробітної плати автоматично.

Доставка на місце роботи тобто на поле і переізд з поля на поле здійснються на автобусах.

В усіх місцях проживання є окрема кухня ванна та санвузел з пральною машиною сауна. Кімнати укомплектовані для комфортного проживання.

В більшості випадків все що вам потрібно з собою взяти в поіздку це одяг ( специфіка одягу обговорюється для кожного місця роботи окремо) і постільну білизну.

Наголошуємо!! Кухонне приладдя чашки ложки виделки і все інше не потрібно брати це все уже підготовлене для вас. 

Надішліть своє питання

Наш офіс в Києві на 7 поверсі ТЦ "Гулівер"

Відгуки наших клієнтів

Їжджу на заробітки до Фінляндії на збір овочів вже третій рік. Зі мною їхали ще 2 хлопця і 3 дівчини. Ми разом відпрацювали весь сезон, непогано заробили і здружилися. Тепер постійно їздимо разом. Працювали не тільки на зборі овочів. Так само і пололи грядки, збирали ягоди. Як на мене, так робота не складна. Зарплата залежить суто від того, як ти працюєш. Спасибі компанії Ofiss Tur.

 Михайло Колісниченко                        

Одеса

Я вчителька, шукала підробіток на літо. І тут подруга запропонувала поїхати до Фінляндії на сезонні роботи. Я погодилася: і зарплату обіцяли хорошу, і вдвох не так страшно. Працювала на зборі полуниці. За 2 місяці чистими в руки заробила 4600 євро. Умови для проживання нормальні. Окреме спасибі компанії Ofiss Tur.

Лариса Приходько                         

Київ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Компанія Ofiss Tur була заснована в 2017 році, як оператор на ринку міжнародного
рекрутингу, і вже стала лідером України в сфері пошуку кваліфікованих кадрів для
зарубіжних роботодавців у Фінляндії.

  • Київ, Спортивна площа, 1А Торговий Центр «Гулівер», 7-й поверх
  • +380976503261
  • liutenko09.ru@mail.ru

© Copyright 2021 Ofiss Tur
   Создание сайтов