Збір чорниці у Фінляндії

Збір чорниці у Фінляндії

Збір чорниці розпочинається з середини липня і триває на протязі 1-2 місяців в залежності від погодніх умов . Кожна людина віком від 18 до 50 років маючи відмінне здоровя може працювати на всіх фермах по збору чорниці які співпрацюють з нами.

Набір на збір чорниці йде в парі з набором по збору полуниці так як зазвичай на фермах полуниці.
Оплата і вартість (оплата може бути здійснена на рахунок або ж при зустрічі з одним із наших співробітників)

Вартість до 90 днів тобто 3 місяці від 300 євро, в цю сумму входить вартість сезонного сертифікату від міграційної служби Фінляндії, оплата за його виготовлення і страховка на весь період перебування від першого дня вїзду до Фінляндії.

Заробітна плата - на фермах з якими ми співпрацюємо, чорницю збирають на кілограми, вартість одного кілограма очищеної чорниці в середньому становить 4-5 євро за кілограм. В цьому виді діяльності не може бути фіксованого робочого часу, все залежить від погодніх умов та від врожаю, а також від ваших сил і бажання. На всіх фермах по збору чорниці, без виключення, безкоштовно надаються всі потрібні інструменти для збору цієі ягоди, також фермера забезпечують транспортом усіх робітників для добирання до місця збору чорниці.

Також потрібно не забувати про відрахування податків від вашої заробітної плати, в середньому це становить приблизно 8,15 відсотка, і плати за ваше проживання і харчування. Кожен із роботодавців уже має підготовлене житло для свої робітників яке знаходиться поблизу від місця роботи. Продуктові набори по заздалегіть написаному вашою квартирою списку видаються один раз в два дні в повному обсязію. Вартість проживання складає 150 євро на місяць які відраховуються з вашої заробітної плати автоматично.
В усіх місцях проживання є окрема кухня ванна та санвузел з пральною машиною сауна. Кімнати укомплектовані для комфортного проживання.

В більшості випадків все що вам потрібно з собою взяти в поіздку це одяг (специфіка одягу обговорюється для кожного місця роботи окремо) і постільну білизну.

Наголошуємо!! Кухонне приладдя чашки ложки виделки і все інше не потрібно брати це все уже підготовлене для вас. 

Надішліть своє питання

Наш офіс в Києві на 7 поверсі ТЦ "Гулівер"

Відгуки наших клієнтів

Їжджу на заробітки до Фінляндії на збір овочів вже третій рік. Зі мною їхали ще 2 хлопця і 3 дівчини. Ми разом відпрацювали весь сезон, непогано заробили і здружилися. Тепер постійно їздимо разом. Працювали не тільки на зборі овочів. Так само і пололи грядки, збирали ягоди. Як на мене, так робота не складна. Зарплата залежить суто від того, як ти працюєш. Спасибі компанії Ofiss Tur.

 Михайло Колісниченко                        

Одеса

Я вчителька, шукала підробіток на літо. І тут подруга запропонувала поїхати до Фінляндії на сезонні роботи. Я погодилася: і зарплату обіцяли хорошу, і вдвох не так страшно. Працювала на зборі полуниці. За 2 місяці чистими в руки заробила 4600 євро. Умови для проживання нормальні. Окреме спасибі компанії Ofiss Tur.

Лариса Приходько                         

Київ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Компанія Ofiss Tur була заснована в 2017 році, як оператор на ринку міжнародного
рекрутингу, і вже стала лідером України в сфері пошуку кваліфікованих кадрів для
зарубіжних роботодавців у Фінляндії.

  • Київ, Спортивна площа, 1А Торговий Центр «Гулівер», 7-й поверх
  • ++380976503261
  • liutenko09.ru@mail.ru

© Copyright 2021 Ofiss Tur
   Создание сайтов