Про компанію Ofiss Tur

Агентство з працевлаштування за кордоном Ofiss Tur - офіційна робота в Фінляндії.

Якщо ви збираєтеся працевлаштуватися за кордоном, то зовсім не потрібно переглядати один за одним численні сайти роботи в інтернеті, звертатися у фірми по працевлаштуванню за кордоном або в імміграційні служби. Скористайтеся послугами фахівців українсько-фінської міжнародної компанії Ofiss Tur (Київ, Гельсінкі) — агентства, яке одне з перших на ринку почало здійснювати легальне комплексне працевлаштування під ключ у Фінляндії.

Ofiss Tur, оператор на ринку міжнародного рекрутингу в Україні.

Компанія Ofiss Tur була заснована в 2017 році, як оператор на ринку міжнародного рекрутингу, і вже стала лідером України в сфері пошуку кваліфікованих кадрів для зарубіжних роботодавців у Фінляндії. 
Нашими послугами скористалися вже понад 5000 заявників. Серед наших клієнтів найбільші роботодавці Фінляндії. Завдяки тим досягненням, яких ми вже досягли в сфері міжнародного рекрутингу, команда Ofiss Tur розширила географію своєї діяльності і вийшла на ринки праці Фінляндії на найвищому рівні.

Хто може скористатися послугами агентства з працевлаштування за кордоном Ofiss Tur?

Агентство Ofiss Tur надає високооплачувану роботу за кордоном кваліфікованним фахівцям від 18 до 60 років в агросфері

Переваги сайту-сервісу працевлаштування Ofiss Tur.

Ми співпрацюємо виключно з прямими, надійними й перевіреними роботодавцями - великими компаніями Фінляндії, які високо цінують і дорожать кожним співробітником. Незважаючи на те, що наше агентство та компанії-роботодавці не навчаємо кандидатів, ми допомагаємо з оформленням сезонного сертифікату, робочої візи, купівлею квитків та офіційним працевлаштуванням. Також варто наголосити, що роботодавці займаються пошуком і наданням житла, й у , більшості випадках — харчування. Завдяки тому, що процес відбору персоналу в агентстві повністю автоматизований на всіх етапах, він є доступним, прозорим і зрозумілим для обох сторін, що мінімізує ризики. Унікальна система підбору кадрів повністю виключає ймовірність невідповідності працівника або вакансії заявленим вимогам або умовам. Сотні різних українських фахівців — як чоловіків, так і жінок — скористалися послугами агентства по роботі в Фінляндії Ofiss Tur і змінили своє життя на краще. Залиште заявку на сайті і особисто переконаєтесь у високій якості сервісу, що надається з працевлаштування за кордоном. 

Надішліть своє питання

Наш офіс в Києві на 7 поверсі ТЦ "Гулівер"

Відгуки наших клієнтів

Їжджу на заробітки до Фінляндії на збір овочів вже третій рік. Зі мною їхали ще 2 хлопця і 3 дівчини. Ми разом відпрацювали весь сезон, непогано заробили і здружилися. Тепер постійно їздимо разом. Працювали не тільки на зборі овочів. Так само і пололи грядки, збирали ягоди. Як на мене, так робота не складна. Зарплата залежить суто від того, як ти працюєш. Спасибі компанії Ofiss Tur.

 Михайло Колісниченко                        

Одеса

Я вчителька, шукала підробіток на літо. І тут подруга запропонувала поїхати до Фінляндії на сезонні роботи. Я погодилася: і зарплату обіцяли хорошу, і вдвох не так страшно. Працювала на зборі полуниці. За 2 місяці чистими в руки заробила 4600 євро. Умови для проживання нормальні. Окреме спасибі компанії Ofiss Tur.

Лариса Приходько                         

Київ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Компанія Ofiss Tur була заснована в 2017 році, як оператор на ринку міжнародного
рекрутингу, і вже стала лідером України в сфері пошуку кваліфікованих кадрів для
зарубіжних роботодавців у Фінляндії.

  • Київ, Спортивна площа, 1А Торговий Центр «Гулівер», 7-й поверх
  • +380976503261
  • liutenko09.ru@mail.ru

© Copyright 2021 Ofiss Tur
   Создание сайтов